Saptamana Internationala a Alaptarii 2014

Saptamana Internationala a Alaptarii 2014
In multe orase din tara si in online se sarbatoreste alaptarea in aceasta saptamana. Printre aceste sarbatori, maine marti 5 august la ora 18:00 va avea loc proiectia sincron in multe orase din tara a filmului “Indraznesc sa alaptez”! Felicitari Irina Thiery pentru daruirea cu care aduci claritate in domeniile alaptarii si nasterii naturale!! Va recomand cu mare drag sa vizionati filmele documentare “Indraznesc sa alaptez” si “Indraznesc sa nasc asa cum vreau” la care am participat cu mare bucurie, filme produse de Lion Mentor Association si Irina Thiery!

 

Ne mai desparte o zi pana la proiectia nationala- 21 orase- a documentarului “Indraznesc sa Alaptez!”
Alba Iulia: La Spatiile RYMA
Pentru inscrieri, trimiteti email la AlbaIulia@LionMentor.ro

Bacau: La Clubul Oblio, Str. Miron Costin nr. 11, cod 600160, Bacau
Pentru inscrieri, trimiteti email la Bacau@LionMentor.ro
Baia Mare: La Novoteca, strada Traian Vuia nr. 40
Pentru inscrieri, trimiteti email la BaiaMare@LionMentor.ro
Bistrita: La Asociatia “Filantropia Ortodoxa” Filiala Bistrita-Nasaud, Piata Unirii, Nr. 9, Bistrita
Pentru inscrieri, trimiteti email la Bistrita@LionMentor.ro
Brasov: La Maternitatea Eva, str. Paltinis Nr 15, Brasov
Pentru inscrieri, trimiteti email la Brasov@LionMentor.ro
Bucuresti: La Libraria Humanitas – Cismigiu, Bulevardul Elisabeta nr. 38,Bucuresti
Pentru inscrieri, trimiteti email la Bucuresti@LionMentor.ro
Cluj Napoca: La Cinema Marasti,Cluj
Pentru inscrieri, trimiteti email la Cluj@LionMentor.ro
Constanta: La Maternitatea Privata ISIS
Pentru inscrieri, trimiteti email la Constanta@LionMentor.ro
Craiova: la sediul Centrului de Sănătate ”Sf. Grigorie Decapolitul” ,Str. Pascani, Nr. 9, 200150 Craiova
Pentru inscrieri, trimiteti email la Craiova@LionMentor.ro
Galati: la sediul Centrului Santamia, cartier Tiglina 1, Str. Saturn nr. 2, Bl B1, parter Galati
Pentru inscrieri, trimiteti email la Galati@LionMentor.ro
Iasi: la Universitatea “Petre Andrei” , str. Grigore Ghica, nr. 13, Iasi
Pentru inscrieri, trimiteti email la Iasi@LionMentor.ro
Miercurea Ciuc: La Centrul Cultural Judetean Harghita, Bld. Timişoarei Nr. 4, 530102, M-Ciuc
Pentru inscrieri, trimiteti email la MiercureaCiuc@LionMentor.ro
Oradea: Moszkva Garden
Pentru inscrieri, trimiteti email la Oradea@LionMentor.ro
PIatra Neamt: La Scoala Nicu Albu, sala de festivitati
Pentru inscrieri, trimiteti email la PiatraNeamt@LionMentor.ro
Ploiesti: la sediul Ploiestiul in Culori, Blvd Bucuresti, nr. 30-34, Ploiesti
Pentru inscrieri, trimiteti email la Ploiesti@LionMentor.ro
Sf. Gheorghe: la sediul Fundatiei FER, str. Sanatatii 7, Sf. Gheorghe
Pentru inscrieri, trimiteti email la SfGheorghe@LionMentor.ro
Sibiu: la Libraria Humanitas, Str. Nicolae Balcescu nr. 16
Pentru inscrieri, trimiteti email la Sibiu@LionMentor.ro
Suceava: Del’Iri, Strada Nicolae Bălcescu, Nr. 1, Suceava
Pentru inscrieri, trimiteti email la Suceava@LionMentor.ro
Targoviste: KF Art, Str. Alexandru Ioan Cuza, Targoviste
Pentru inscrieri, trimiteti email la Targoviste@LionMentor.ro
Targu Mures: La Cinematograful ARTA, sala CLUB 30.
Pentru inscrieri, trimiteti email la TarguMures@LionMentor.ro
Timisoara:la Casa Adam Muller Guttenbrunn, Str. Gheorghe Lazar nr.10-12, Timisoara
Pentru inscrieri, trimiteti email la Timisoara@LionMentor.ro
Intrarea este libera!
This entry was posted in Ghid practic de alaptare. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *